אודות ביקורופא

ביקורופא - החברה הפרטית המובילה בישראל לשירותי רפואה ראשונית ודחופה

ביקורופא היא רשת מרפאות בפריסה ארצית המונה 24 סניפים בכל רחבי הארץ ושירותי רופא עד הבית. בנוסף מפעילה החברה מוקד טלפוני המאויש 7 ימים בשבוע, 24 שעות ביממה, במספר 6101*.

החברה הוקמה בשנת 1993 ונרכשה בשנת 2004 על ידי משפחת מנדל והיא נמצאת בבעלות חברת האחזקות IEL של המשפחה. משפחת מנדל הציונית  רכשה את ביקורופא במטרה להנגיש שירותי רפואה איכותיים לכל אזרחי ישראל, בכל מקום בו הם גרים, אם זה באזורי הפריפריה המרוחקים או בגוש דן. 

מנכ"לית החברה היא עו"ד רו"ח רנית רנד סרוקה, והיום מועסקים בה כ- 1050 עובדים, מתוכם כ-800 רופאים מתחומי הרפואה השונים וכן אחיות מוסמכות, טכנאי רנטגן, מזכירות רפואיות ועובדים מקצועיים נוספים. 

ביקורופא נותנת מענה ליותר ממיליון מטופלים בשנה, ומשתפת פעולה עם כל קופות החולים, חברות ביטוח מובילות, משרד הבריאות, משרד החינוך, משרד הבטחון, עיריות רבות בכל רחבי הארץ, שב"ס וצה"ל. 

הערכים על פיהם פועלת ביקורופא מיום שנוסדה ועד היום הם שירות מעולה לכל הפונים אליה, שמירה על חדשנות בכל תחומי הרפואה והקפדה על איכות גבוהה של טיפול רפואי בעזרת הכשרות והדרכות שוטפות לצוותים המטפלים. 

ביקורופא מקפידה על עמידה עדכנית וקפדנית באמות המידה של משרד הבריאות ושיתוף הפעולה שלה עם הגופים המובילים בישראל בתחום הבריאות נמשך שנים רבות.

icon About

אנו בביקורופא מתחייבים לפעול בנחישות וללא פשרות למען בריאות לקוחותינו ולהעניק שירות איכותי ומקצועי. מתן כבוד ויחס אישי הם נר לרגלינו ואנחנו שואפים להיות אוזן קשבת לכל לקוחותינו.

צפו בסרטון הדמיה ותתרשמו מפעילותנו

על החברה

חברת ביקורופא – שירותי רפואה ראשונית דחופה לכלל האוכלוסייה

חברת ביקורופא בע"מ היא חברה פרטית שהוקמה בשנת 1993 ומעניקה זה כ-18 שנים שירותי רפואה ראשונית דחופה לכלל אוכלוסיית המדינה במרכז ובפריפריה, מנהרייה ועד אילת.

ביקורופא מפעילה 30 מרפאות בפריסה ארצית, מעניקה שירותי רופא עד הבית , ומספקת שירותי רפואה הן למגזר המוסדי, לרבות קופות החולים, חברות הביטוח וצה"ל, והן למגזר הפרטי, כולל חברות וארגונים גדולים.

ביקורופא מעסיקה כ-600 עובדים, שבהם קרוב ל-350 אנשי רפואה (רופאים ואחיות).

השירותים שלנו

השירות במרפאות ביקורופא ניתן על ידי אנשי מקצוע מהמעלה הראשונה והן מצוידות במיטב המכשור הרפואי. אנו ערוכים לתת מענה לכלל הצרכים הרפואיים של לקוחותינו, הן במרפאות והן בבית.